Reklamní plocha Čáslav

Reklamní plocha Čáslav
4 fotografií
Vysoká viditelnost a dosah pro vaši reklamu
Denní průjezd velkého množství automobilů a chodců
Strategická poloha v centru Čáslavi
Možnost využití prostoru pro kreativní reklamní kampaně
Zvýšení povědomí o vaší značce a produktu
Pronájem Reklamní Plochy v Centru Čáslavi!

Přicházíme s jedinečnou nabídkou, která vám umožní efektivně oslovit tisíce potenciálních zákazníků denně! Pronajměte si reklamní plochu na boku domu v samotném centru Čáslavi a využijte hojný pohyb aut a velký denní ruch tohoto strategického místa.

Umístění:
Naše reklamní plocha se nachází na boku domu v samém centru Čáslavi, což zaručuje vysokou viditelnost vaší značky a reklamního sdělení. Tato lokalita je velmi rušným místem a každý den zde projíždí velké množství vozidel, což zaručuje maximální dosah a pozornost pro vaši reklamu.

Velikost:
Pronajímáme reklamní plochu o velikosti přibližně 45 metrů čtverečních. Tato plocha vám poskytne dostatek prostoru pro umístění vaší kreativní reklamní kampaně, nebo loga, které si přejete sdílet s veřejností.

Hustý provoz:
Díky svému výhodnému umístění v centru Čáslavi u kruhového objezdu, bok domu s naší reklamní plochou zaznamenává vysoký provoz automobilů. Toto místo je velmi využíváno řidiči a chodci, což vám umožní efektivní oslovení širokého spektra potenciálních zákazníků.

Kontaktujte nás:
Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost! Pro více informací ohledně ceny, dostupnosti a rezervace reklamní plochy v centru Čáslavi nás prosím kontaktujte. Rádi vám poskytneme veškeré potřebné informace a pomůžeme vám vytvořit efektivní reklamní kampaň.

Telefon: +420 605 007 070

Nechejte svou značku vyniknout a oslovte tisíce potenciálních zákazníků s naší reklamní plochou. Těšíme se na spolupráci s vámi!
Vloženo: 01.06.2023 Zobrazeno: 121x
20 000 Kč bez DPH / měsíc
Václav Ponocný Čáslav, Central Bohemian Region
zobrazit telefon poslat zprávu
Rozměry plochy 1050 x 420 cm
Min. délka pronájmu 1 měsíců